Heute ist der : Freitag, 20 Juli 2018 J.  |  Die neuesten Angebote sehen
HOTEL " KĘSZYCA LEŚNA" Kommentar hinzufügen (0) Zum Vergleich hinzufügen zum Speicher hinzufügen Andere Objekte in der Umgebung von
Allgemeine Informationen
Gastronomie

Dwie sale restauracyjne dysponują 140 miejscami konsumpcyjnymi, z wyjściem na taras. Oferujemy bogaty wybór dań kuchni polskiej i nie tylko. Wspaniale zaopatrzony bar zaspokoi wyszukane gusta.

Unterkunft
Beschreibung

 Hotel dysponuje 50 pokojami (1os,2os,3os, apartamentami). W każdym pokoju jest telewizor. Gwarantujemy wypoczynek w wygodnych pokojach z łazienkami.

Ort und Region
Regionsbeschreibung

Miło nam zaprezentować Państwu Hotel w Kęszycy Leśnej. Ta mała miejscowość położona jest wśród wspaniałej przyrody Pojezierza Lubuskiego pozwalającej na aktywne spędzenie wolnego czasu a także na organizację spotkań, bankietów, szkoleń, konferencji i wesel. Oferujemy wysoki standard, miłą obsługę oraz rodzinną atmosferę. Hotel dysponuje 50 pokojami oraz centrum konferencyjno-szkoleniowym. Hotel otoczony jest lasami i jeziorem co z pewnością umili  Państwu pobyt.

Attraktionen
Nachtleben
Architektur- und Kunstsehenswürdigkeiten
Sport
Bedienung in
Englisch
Deutsch
Russisch
Sonstige
Verkehrsbedingungen
Bankkarten
Konferenzen
Individuell
Sale konferencyjne Centrum konferencyjno-szkoleniowe dysponuje wysokiej klasy wyposażeniem do prezentacji audiowizualnych. Do dyspozycji oddajemy sale konferencyjne na 100,35 i 25 osób.
Atrakcje Do dyspozycji gości jest zespół boisk sportowych, sala bilardowa, siłownia. Jako atrakcję proponujemy wieczorne spotkania przy ruszcie z ogniskiem. Organizujemy zabawy integracyjne w plenerze.
(+) Klicke um einen Kommentar hinzuzufügen
Keine Kommentare