Heute ist der : Freitag, 20 Juli 2018 J.  |  Die neuesten Angebote sehen
Pokoje goscinne Bydgoszcz Kommentar hinzufügen (0) Zum Vergleich hinzufügen zum Speicher hinzufügen Andere Objekte in der Umgebung von
Allgemeine Informationen
Gastronomie

Wyzywienie we wlasnym zakresie.

Unterkunft
Beschreibung

http://www.noclegibydgoszc.dormire.pl/  
2 łazienki: z prysznicem, druga z wanna, (dodatkowo oddzielne WC).


Istnieje możliwość bezpłatnego parkowania na zamkniętym terenie posesji. Wszystkie sklepy na miejscu, w tym Biedronka i sklep nocny (24h). W obrębie 200m 2 apteki, poczta, 3 st. benzynowe, kosciół, gab. stomatologiczny. Dojazd asfaltowy, niecałe 150 m do przystanku autobusowego linii 71 i 301 (71 pod sam dworzec PKP, 301 pod dworzec PKS).


200 m do lasu i krytego basenu. Dużo zieleni i piękny widok na Bydgoszcz. Ogród i taras z możliwością grillowania, i opalania się. W domku można korzystac z saloniku z kominkiem i TV. Telefon. W pokojach internet bezprzewodowy typu W-LAN, jak i dostęp do internetu z domowego komputera. Kuchnia z mozliwoscia przygotowania sobie kawy, herbaty czy ciepłego posiłku. Lodówka, pralka. Cały teren ogrodzony. Mozliwosc dowiezienia i odwiezienia na dworzec PKP lub PKS . W ciągu 15 min. można dojechać nad jezioro. Wędkarze ok. 3 km do łowiska.
Miłosnicy rowerów mają piękne tereny do jazdy i mogą wypożyczyć rowery na miejscu. Możliwosc dostawki. Studenci 10% zniżki. W domowej bibliotece, ponad 1000 ksiażek i 100 filmów. Zdjęcia obiektu można zobaczyć na stronie. Kontakt całą dobe (24h). Najlepiej na tel. komórkowy +48 608 685 864. Witam, bez względu na pore. Oferta aktualna. Ostatnia aktualizacja 5.11.2009.

Zapraszam serdecznie!Ceny:


Pokój 1-osobowy: 65 zł
Pokój 2-osobowy: 85 zł


Wir sprechen auch Deutsch.
Mowimy po niemiecku i po rosyjsku.

Ort und Region
Regionsbeschreibung

Bydgoszcz.

Attraktionen
Nachtleben
Bedienung in
Deutsch
Russisch
Sonstige
Zimmer für Raucher
Verkehrsbedingungen
Tiere erlaubt
(+) Klicke um einen Kommentar hinzuzufügen
Keine Kommentare