Today's date: Friday, 20 July 2018 y.  |  See the latest offers
KOŁOBRZEG PENSJONAT- DW. Anna Leave a comment (59) Select for comparison Add to My offers More offers in this area
General information
Catering industry

W odległości 150 m znjaduja sie liczne stołówki, restauracje, w tym rybna, jadłodajnie, cukiernia, piekarnia oraz lodziarnie i smażalnie ryb. Najbliższa jadłodajnie jest dosłownie - za płotem.

PENJONAT KOŁOBRZEG DW.ANNA dla turystów indywidualnych nie prowadzi wyżywienia. Do dyspozycji gości są dwie wyposażone w AGD komfortowe kuchnie, gdzie można przygotować śniadania i kolacje.

Najbliższy sklep spożywczy jest w odległosci 50 m.

Accomodation
Description

 

 

PENSJONAT KOŁOBRZEG- DW. Anna oferuje noclegi Kołobrzeg 250 m od morza, który znajduje się bezpośrednio przy malowniczym parku nadmorskim. Czekają na Państwa noclegi nad morzem w komfortowych pokojach z łazienkami, pokoje typu studio, 55 m dwupokojowy apartament z kuchnia i łazienką. Dla gości 2 kuchnie z kompletnym wyposażeniem AGD. W kuchni kuchenka, mikrofala, lodówka, ekspres do kawy, toster, wyposażenie, kawa, herbata, cukier, przyprawy. Dodatkowo na piętrach lodówki.

Pokoje są umeblowane meblami sosnowymi, każdy posiada TV, radio oraz sprzęt plażowy. Pokoje są jasne utrzymane w tonacji miodowej. Cześć pokoi posiada balkony z zestawem mebli ogrodowych. Okna wychodzą na ogród, gwarantując relaks i ciszę.

Parking, ogrodzona posesja, ogród to dodatkowe zalety naszego pensjonatu w Kołobrzegu. Zapraszamy na wakacje, wczasy i weekendy nad morzem, a także na zielone szkoły i kolonie letnie. Zielone szkoły Kołobrzeg i kolonie letnie ceny promocyjne 2010 r.  jak w 2009! Oferujemy grupom wyposażona świetlicę, sprzęt sportowy i plażowy, boisko sportowe, parking, ogród, całodzienne wyżywienie oraz bogaty program rekreacyjno-sportowy. Ośrodek posiada kartę kwalifikacyjną!

Z myślą o najmłodszych w obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dla osób palących przygotowaliśmy zaciszne kąciki w ogrodzie.

Lokalizacja pensjonat Kołobrzeg nad morzem to idealne miejsce na wakacje. W pobliżu Domu Wypoczynkowego ANNA są jadłodajnie, restauracja, sklepy spożywcze, apteka, poczta oraz zespół boisk sportowych, wypożyczalnia rowerów i gokartów. Oferujemy kwatery w Kołobrzegu przez cały rok. Możliwość wyżywienia w licznych stołówkach w promieniu 200 m.

Cena uzależniona jest od terminu przyjazdu, długości pobytu, standardu pokoju i ilości osób. Wystawiamy faktury VAT.

Zapraszamy na całoroczny wypoczynek do Kołobrzegu www.dwanna.pl

Ze względu na różnorodność oferty preferujemy rezerwacje telefoniczne: 94 3518734 lub 505155165.

Place and region
Region description

 

Kołobrzeg - znany i ceniony kurort uzdrowiskowy wybrzeża Bałtyku. Jest miastem portowym o ponad 1000 letniej historii, a już od 200 lat znany jest jako uzdrowisko, charakteryzuje się mikroklimatem o leczniczych właściwościach. Specyfika klimatu kołobrzeskiego stwarza dogodne warunki do stosowania w celach leczniczych bodźców klimatycznych, czyli tzw. klimatoterapii, w skład której wchodzą: kąpiele morskie, kąpiele plażowe, spacery. Warto wiedzieć, że specyficzną właściwością mikroklimatu plaży jest tzw. aerozol morski. Powstaje on przez uwolnienie się z wody morskiej cząsteczek jodu, chloru, soli, bromu i innych. Słoneczne, szerokie, nadmorskie plaże sprawiają, że Kołobrzeg powszechnie uważany jest za jedno z najzdrowszych miast Polski, ceniony kurort i doskonałe, tętniące życiem miejsce letniego wypoczynku. Do atrakcji miasta należą z pewnością: port z flotą statków wycieczkowych, molo spacerowe i promenada, park nadmorski, latarnia morska, zabytki architektury, nowoczesna zabudowa architektoniczna stylizowana na dawną "starówkę". Przez cały rok spotkają Państwo różnorodność imprez kulturalno-rozrywkowych i rekreacyjnych zarówno na  świeżym powietrzu jak i pod dachem np. w amfiteatrze , hali "Milenium", muszli koncertowej czy w ratuszu. Doroczne imprezy jak "Interfolk" czy ostatnio Piknik telewizyjnej "Dwójki", ściągają tłumy widzów. W 2008 r Kołobrzeg znalazł się na liście 10 miast najczęściej odwiedzanych w Polsce.

Atrakcje turystyczne Kołobrzegu:

ZABYTKI

 • Latarnia morska o wysokości 26m - została zbudowana w 1945 roku, w miejscu dawnej latarni w forcie Ujście. Z budowli można podziwiać piękną panoramę okolicy. Światło latarni widoczne jest z 30 km.
 • Molo o długości 220 m.
 • Ratusz neogotycki z XIX w., który stanowi wizytówkę miasta. Wyglądem przypomina średniowieczny zamek, o czym świadczą wieże i blanki strzelnicze. Wewnątrz znajduje się Galeria Sztuki Współczesnej, natomiast w podziemiach o gotyckich sklepieniach, mieści się kawiarnia muzyczna.
 • Nowa Starówka - ciekawy zespół budynków o zabytkowym układzie ulic, który rozciąga się na zachód od Ratusza. Architektura jedynie udaje starą zabudowę.
 • Fortyfikacje twierdzy - Kołobrzeg od XVII w. do XIX w. miał charakter miasta-twierdzy, wtedy to właśnie zbudowano największe fortyfikacje. W czasie  II wojny światowej Kołobrzeg również pełnił rolę obronną. Niektóre z fortyfikacji zachowały się do dzisiaj - przy plaży znajdują się mury szańca Kamiennego z lat trzydziestych XIX w., natomiast w parku im. gen. Henryka Dąbrowskiego można obejrzeć fragmenty rowów fortecznych z XVIII w. 
 • Muzeum Oręża Polskiego - istnieje od 1963 r. Prezentowane są w nim unikalne i zbiory militariów, od czasów wczesnego średniowiecza do współczesności.
 • Pałac Brunszwickich wybudowany w 1808 r., znany jest także jako Pałac Branuschweigów, obecnie pałac pełni funkcje wystawowe
 • Bazylika p.w. Wniebowzięcia NMP ul. Katedralna
 • Promenada - to miejsce spacerów, przy którym ulokowanych jest wiele punktów gastronomicznych i sklepików z pamiątkami.
FRAGMENTY UMOCNIEŃ TWIERDZY KOŁOBRZEG
 • Fort Ujście (obecnie Latarnia Morska)
 • Reduta Bagienna (obecnie Port Jachtowy) - kupisz tam świeże ryby prosto z morza
 • Reduta Solna (ul. Bałtycka) z ujęciem solanki np. do kiszenia ogórków
 • Fort Wilczy (obecnie amfiteatr) - centrum atrakcji muzycznych i kabaretowych
 • Szaniec Kamienny (obecnie kawiarnia - taras ul. A. Sułkowskiego), imprezy muzyczne i gastronomia nad brzegiem morza
POMNIKI
 • Zaślubin z Morzem, Bulwar nadmorski im. J. Szymańskiego, Pomnik Sanitariuszki, ul. gen. W. Sikorskiego, Pomnik Marcina Dunina (przy Bazylice), Pomnik Tysiąclecia Biskupstwa w Kołobrzegu (przy Bazylice), Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Sybiraków, Pomnik Wdzięczności Polskim Wyzwolicielom, Plac 18 Marca, Pomnik Chwały, Cmentarz Wojenny, Lapidarium niemieckie, ul. Arciszewskiego i Lapidarium żydowskie, ul. Mickiewicza

 

INNE:

WYSTAWY Galeria Sztuki Współczesnej (prawe skrzydło Ratusza)

 

KINO  "Wybrzeże", ul. p. por. E. Łopuskiego 24   BASENY
 • Morska Odyseja ul. Rodziewiczówny 1
 • Aquapark Milenium SPA ul. p. por. E. Łopuskiego 38

 

IMPREZY ESTRADOWE- KONCERTY
 • Amfiteatr ul. A. Fredry
 • Port Jachtowy, ul. Warzelnicza 1
 • Kawiarnia muzyczna LATARNIA MORSKA, ul. Morska 2

 

DYSKOTEKI
 • Underground, ul. Dworcowa 10
 • Mochito ul. Jedności Narodowej
 • Coco Club ul. Koszalińska
 • Szaniec Kamienny, ul. Sułkowskiego

 

REJSY STATKAMI Pirat, Monika III , Viking, Santa Maria

 

POŁOWY RYB
 • "Ark- Charter", ul. Warzelnicza 1
 • Wędkarstwo i turystyka morska - POLARFISH, ul Węgorzowa

 

KAJAKARSTWO (sezonowo) Wypożyczalnia kajaków ul. Narutowicza   JASKINIA SOLNA SELEN - Sanatorium Węgiel Brunatny  ul. Sikorskiego 8   KORTY TENISOWE - ul. Sikorskiego 7,   LOTY WIDOKOWE - Aeroklub Bałtycki, Bagicz 10  

MINI ZOO - WIOSKA INDIAŃSKA Stadnina Koni Błysk - Zieleniewo 119

STADNINA KONI W BUDZISTOWIE  - Nauka jazdy konnej, przejażdżki.

KOLEJKA RETRO - CIUCHCIA (sezonowo) - przejazd przez miasto kolejką

PLAC ZABAW DLA DZIECI ul. Łopuskiego 36-38, hala Milenium

PIRACKA PRZYGODA - Program edukacyjno- rozrywkowy dla zorganizowanych grup
Reduta Solna , ul. Bałtycka

BASTION - Centrum atrakcji wojskowych, ul. Koszalińska

CENTRUM ADRENALINA - Paintball, miasteczko linowe, ruady, samochody terenowe
ul. Bałtycka 1

Attractions
Night life
Culture
Sport
Staff fluent in foreign languages
German
Russian
Others
Access by public transport
Individual
Zielone szkoły , kolonie letnie Kołobrzeg

 

 

Pensjonat Kołobrzeg - Dom Wypoczynkowy ANNA oferuje dla grup zorganizowanych 55-70 miejsc noclegowych w kompleksowo wyposażonych pokojach z łazienkami. W pokojach znajdują się TV, radio, koc, parawan plażowy oraz leżak. Łazienki z kabinami prysznicowymi. Ponadto oferujemy świetlice, gdzie można prowadzić zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Chwilami relaksu można cieszyć się w ogrodzie, gdzie przygotowaliśmy zestawy mebli ogrodowych. Proponujemy kwatery nad morzem całoroczne.

 

Cena uzależniona jest od ilości osób, długości pobytu oraz terminu przyjazdu.

 

Mając na uwadze przed wszystkim spełnienie oczekiwań, co do wspaniałego wypoczynku nad morzem, zapewniamy bardzo dobre warunki pobytu, urozmaicony, ciekawy program oraz domową i smaczną kuchnię.

 

Atutem DW. Anna – PENSJONAT KOŁOBRZEG, jest bezpośrednie położenie PENSJONATU W KOŁOBRZEGU obok starego nadmorskiego parku, 250 od morza. Spokojna dzielnica oraz strzeżone kąpielisko, szeroka, czysta zachodnia plaża dodatkowo gwarantują bezpieczny wypoczynek.  W odległości 50 m boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią, korty tenisowe oraz boisko do kosza i siatki.

 

         Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie organizowania wypoczynku zbiorowego. Nasz DW. Anna – KOŁOBRZEG PENSJONATY odpowiada wszelkim wymogom sanitarno – prawnym, posiadamy kartę kwalifikacyjną obiektu. Działamy bez pośrednictwa biur.

Cena za nocleg wynosi od 25 zł od osoby dla grupy zorganizowanej. Jesteśmy konkurencyjni ceną, zakresem i jakością świadczonych usług. Wystawimy faktury VAT.

 

Organizujemy:

Zielone szkoły, Kolonie letnie, Zimowiska, Obozy sportowe, Wycieczki,   Wypoczynek weekendowy dla grup, Pobyty grupowe seniorów.


 
 Zapewniamy:

- noclegi w pokojach 1- 6 osobowych z łazienkami
- całodzienne wyżywienie

- świetlicę
- dostęp do boiska sportowego - „Orlik”

- korty tenisowe, boisko do siatki, kosza
- sprzęt sportowy i plażowy

- bogaty program rekreacyjny – na życzenie

- faktury VAT


Nasz PENSJONAT KOŁOBRZEG - Dw. Anna stanowi doskonałą bazę noclegową dla grup sportowych, turystycznych i kuracyjnych, gdyż znajduje się 900 m, od Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oferującego szeroką gamę usług rekreacyjno-sportowych (kompleks boisk sportowych ze sztuczną murawą, zespół basenów, lodogryf, strzelnica sportowa itp.) - www.dwanna.pl

 

 

(+) Click to add a comment
Comments to an object
User Roman wrote
Added on the day of 2013-07-12 13:08:24

, it’s partly the “vagueness” of the rreneeecfs, and the wistful contemplative style of reflection, which is sometimes nostalgic but not (I emphasize) sentimental or banal, that appealed to me. I was also intrigued and drawn into the religious perspective and impressed by the way the Biblical rreneeecfs are woven into the story—again, these are not inaccessible to readers who are generally culturally informed, familiar with the Old Testament, for example, if not the Hebrew Bible (Biblical rreneeecfs and short quotations are inserted into the Polish narrative in transliterated Hebrew, as are bits of Yiddish—a possible translation challenge, but not insurmountable, and also one where discreet endnotes could also be provided, if considered desirable). The novel is also an interesting reflection on the functioning of memory, its limitations (as Paziński suggested in his recent seminar in Cambridge, we don’t actually remember very much precisely or in precise chronological orde

User Neha wrote
Added on the day of 2013-07-10 09:41:15

A return to the boinradg house near Warsaw where he spent holidays with his grandmother is a kind of c0 la recherche de la place or du gens perdu for the narrator of Piotr Paziński’s Pensjonat, a quest for the nearly vanished generations of Polish Jewry. Visiting the now dilapidated and almost empty boinradg house – modelled on Środborowianka, the pre-war Jewish resort reopened in the 1950s and run by the Polish Jewish Cultural and Social Association (see the author’s photos here) – brings back to the narrator memories of members of his grandparents‘ generation who used to spend their holidays here.The book becomes a meditation on aging, the transience of time and the unreliable nature of memory, as the narrator talks to the few surviving guests, now old and frail, and conjures up the ghosts of many other old men and women he recalls from his childhood. In a recurrent motif the narrator admits: „I don’t recall much more. Sometimes almost nothing. My past is deeply ingra

User hodypsiuukw wrote
Added on the day of 2013-01-08 18:24:10

aQ8HYq , [url=http://rghzxwxpefpc.com/]rghzxwxpefpc[/url], [link=http://iqkdmxjtalzt.com/]iqkdmxjtalzt[/link] , http://sxkykcpbaewh.com/

User mfplezf wrote
Added on the day of 2013-01-08 09:11:41

Rq9myT povrrcuvsjvx

User whuhzrtr wrote
Added on the day of 2013-01-07 12:19:28

pIGHsW lslksnhzidsc

User sftgzhzuap wrote
Added on the day of 2013-01-07 05:55:42

zw0lFX , [url=http://acwnfsudinir.com/]acwnfsudinir[/url], [link=http://uqqsrkyjqtjs.com/]uqqsrkyjqtjs[/link] , http://kbzbycobxvdh.com/

User yvwghjb wrote
Added on the day of 2013-01-05 13:15:59

rJ6C2a caiimqcmtyxm

User cgoechohnlu wrote
Added on the day of 2013-01-05 09:33:41

VpQKc6 gljwforcfbrh

User mrdppd wrote
Added on the day of 2013-01-05 09:16:36

nGk3tk cdweoxulnjyt

User dhejgqej wrote
Added on the day of 2012-12-21 01:14:19

ntXo4U , [url=http://ohxrwypdrdwv.com/]ohxrwypdrdwv[/url], [link=http://stowyrdqcbqu.com/]stowyrdqcbqu[/link] , http://kybsnfviycga.com/

User mowrfkpdxqz wrote
Added on the day of 2012-12-21 01:06:24

aP3XRn , [url=http://ovyxixpjgoqj.com/]ovyxixpjgoqj[/url], [link=http://gmuhwqhmrevm.com/]gmuhwqhmrevm[/link] , http://noyqlslcvioz.com/

User uqjwmqbdq wrote
Added on the day of 2012-12-21 00:54:21

UQwDVV , [url=http://biywqjdlsrst.com/]biywqjdlsrst[/url], [link=http://dxjmvxvdsrmm.com/]dxjmvxvdsrmm[/link] , http://jgfidmwelqlc.com/

User notdsowjh wrote
Added on the day of 2012-12-21 00:51:02

iFLAGC , [url=http://vddascnjezvo.com/]vddascnjezvo[/url], [link=http://hvdymqumadyc.com/]hvdymqumadyc[/link] , http://mulrsrogiihg.com/

User zylmbzshg wrote
Added on the day of 2012-12-21 00:50:02

m8YWw9 , [url=http://ciolhuazbcnc.com/]ciolhuazbcnc[/url], [link=http://pweuyzccngem.com/]pweuyzccngem[/link] , http://rinemtaylbka.com/

User fggbmhmfd wrote
Added on the day of 2012-12-21 00:12:15

7qDCIS , [url=http://qslwuvzfpdkm.com/]qslwuvzfpdkm[/url], [link=http://joesobdvuktw.com/]joesobdvuktw[/link] , http://uapyryzztvqz.com/

User ijbzlcyfuxp wrote
Added on the day of 2012-12-20 22:17:55

7Z6Ffd , [url=http://wxoelapbnfhz.com/]wxoelapbnfhz[/url], [link=http://tdodqojqhncs.com/]tdodqojqhncs[/link] , http://anwaaavxqiou.com/

User zwdoann wrote
Added on the day of 2012-12-18 23:50:41

tgBS6P , [url=http://kueawgnwbujd.com/]kueawgnwbujd[/url], [link=http://tiwpgzxyvofb.com/]tiwpgzxyvofb[/link] , http://djqgdxgbolto.com/

User aqzgcjte wrote
Added on the day of 2012-12-18 20:15:52

zvYlLN knqgnbsydffg

User oiqldf wrote
Added on the day of 2012-12-18 20:12:09

Mivn85 wevdufaiaopf

User euljhvi wrote
Added on the day of 2012-12-18 20:05:27

UoUGuj kvcibgrfyztt

strona 1 z 3