Today's date: Friday, 20 July 2018 y.  |  See the latest offers
HOTEL " KĘSZYCA LEŚNA" Leave a comment (0) Select for comparison Add to My offers More offers in this area
General information
Catering industry

Dwie sale restauracyjne dysponują 140 miejscami konsumpcyjnymi, z wyjściem na taras. Oferujemy bogaty wybór dań kuchni polskiej i nie tylko. Wspaniale zaopatrzony bar zaspokoi wyszukane gusta.

Accomodation
Description

 Hotel dysponuje 50 pokojami (1os,2os,3os, apartamentami). W każdym pokoju jest telewizor. Gwarantujemy wypoczynek w wygodnych pokojach z łazienkami.

Place and region
Region description

Miło nam zaprezentować Państwu Hotel w Kęszycy Leśnej. Ta mała miejscowość położona jest wśród wspaniałej przyrody Pojezierza Lubuskiego pozwalającej na aktywne spędzenie wolnego czasu a także na organizację spotkań, bankietów, szkoleń, konferencji i wesel. Oferujemy wysoki standard, miłą obsługę oraz rodzinną atmosferę. Hotel dysponuje 50 pokojami oraz centrum konferencyjno-szkoleniowym. Hotel otoczony jest lasami i jeziorem co z pewnością umili  Państwu pobyt.

Attractions
Night life
Culture
Sport
Staff fluent in foreign languages
English
German
Russian
Others
Access by public transport
Debit card service
Conferences
Individual
Sale konferencyjne Centrum konferencyjno-szkoleniowe dysponuje wysokiej klasy wyposażeniem do prezentacji audiowizualnych. Do dyspozycji oddajemy sale konferencyjne na 100,35 i 25 osób.
Atrakcje Do dyspozycji gości jest zespół boisk sportowych, sala bilardowa, siłownia. Jako atrakcję proponujemy wieczorne spotkania przy ruszcie z ogniskiem. Organizujemy zabawy integracyjne w plenerze.
(+) Click to add a comment
No comments