Today's date: Friday, 20 July 2018 y.  |  See the latest offers
Pokoje goscinne Bydgoszcz Leave a comment (0) Select for comparison Add to My offers More offers in this area
General information
Catering industry

Wyzywienie we wlasnym zakresie.

Accomodation
Description

http://www.noclegibydgoszc.dormire.pl/  
2 łazienki: z prysznicem, druga z wanna, (dodatkowo oddzielne WC).


Istnieje możliwość bezpłatnego parkowania na zamkniętym terenie posesji. Wszystkie sklepy na miejscu, w tym Biedronka i sklep nocny (24h). W obrębie 200m 2 apteki, poczta, 3 st. benzynowe, kosciół, gab. stomatologiczny. Dojazd asfaltowy, niecałe 150 m do przystanku autobusowego linii 71 i 301 (71 pod sam dworzec PKP, 301 pod dworzec PKS).


200 m do lasu i krytego basenu. Dużo zieleni i piękny widok na Bydgoszcz. Ogród i taras z możliwością grillowania, i opalania się. W domku można korzystac z saloniku z kominkiem i TV. Telefon. W pokojach internet bezprzewodowy typu W-LAN, jak i dostęp do internetu z domowego komputera. Kuchnia z mozliwoscia przygotowania sobie kawy, herbaty czy ciepłego posiłku. Lodówka, pralka. Cały teren ogrodzony. Mozliwosc dowiezienia i odwiezienia na dworzec PKP lub PKS . W ciągu 15 min. można dojechać nad jezioro. Wędkarze ok. 3 km do łowiska.
Miłosnicy rowerów mają piękne tereny do jazdy i mogą wypożyczyć rowery na miejscu. Możliwosc dostawki. Studenci 10% zniżki. W domowej bibliotece, ponad 1000 ksiażek i 100 filmów. Zdjęcia obiektu można zobaczyć na stronie. Kontakt całą dobe (24h). Najlepiej na tel. komórkowy +48 608 685 864. Witam, bez względu na pore. Oferta aktualna. Ostatnia aktualizacja 5.11.2009.

Zapraszam serdecznie!Ceny:


Pokój 1-osobowy: 65 zł
Pokój 2-osobowy: 85 zł


Wir sprechen auch Deutsch.
Mowimy po niemiecku i po rosyjsku.

Place and region
Region description

Bydgoszcz.

Attractions
Night life
Staff fluent in foreign languages
German
Russian
Others
Smoking rooms
Access by public transport
Animals allowed
(+) Click to add a comment
No comments