Dzisiejsza data: środa, 23 maja 2018 r.  |  Zobacz najnowsze ogłoszenia
Hotel Polski Pod Białym Orłem Skomentuj (0) Dodaj do porównania Dodaj do schowka Inne obiekty w okolicy
Zakwaterowanie
Opis

Hotel Polski "Pod Białym Orłem" to kameralny hotel „z duszą” ulokowany w samym sercu Krakowa u zbiegu ulic Floriańskiej i Pijarskiej, na wprost Bramy Floriańskiej i starych Murów Obronnych. Wnętrza zabytkowe posiadają urok starych kamienic i przytulną atmosferę dawnych lat, jednocześnie zapewniając gościom współczesne wygody.  Hotel Polski Pod Białym Orłem jest własnością książąt Czartoryskich.

Dysponujemy 56 komfortowymi pokojami 1, 2 i 3-osobowymi oraz 3 apartamentami. W każdym znajduje się telefon, minibar, radio oraz TV Sat. Hotel jest przystosowany do obsługi Gości niepełnosprawnych. W niektórych pokojach można podłączyć komputer przenośny do internetu.

Zapraszamy również do przytulnej kawiarenki.

Służymy pomocą przy zakupie biletów, wypożyczeniu samochodu, oferujemy zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta oraz wycieczki do Wieliczki, Oświęcimia, Częstochowy, Zakopanego...

Mamy nadzieję, że pobyt u nas oraz zwiedzanie Krakowa spełni Państwa oczekiwania i stanie się ciekawym i miłym sposobem spędzenia wolnego czasu zarówno podczas urlopu, jak i w trakcie służbowego pobytu w naszym mieście.

 

 

 

Atrakcje
Życie nocne
Zabytki architektury i sztuki
Obsługa w językach
Angielskim
Niemieckim
Rosyjskim
Pozostałe
Pokoje dla palących
Dostępność komunikacyjna
Obsługa kart płatniczych
Zwierzęta
Ułatwienia dla inwalidów
Indywidualne
Promocje

Dla Gości robiących rezerwację noclegów on-line (www.podorlem.com.pl) oferujemy 15% rabatu od cen standartowych w cenniku.

(+) Kliknij tutaj, aby dodać komentarz
Brak komentarzy