Dzisiejsza data: piątek, 20 lipca 2018 r.  |  Zobacz najnowsze ogłoszenia
HOTEL " KĘSZYCA LEŚNA" Skomentuj (0) Dodaj do porównania Dodaj do schowka Inne obiekty w okolicy
Informacje ogólne
Gastronomia

Dwie sale restauracyjne dysponują 140 miejscami konsumpcyjnymi, z wyjściem na taras. Oferujemy bogaty wybór dań kuchni polskiej i nie tylko. Wspaniale zaopatrzony bar zaspokoi wyszukane gusta.

Zakwaterowanie
Opis

 Hotel dysponuje 50 pokojami (1os,2os,3os, apartamentami). W każdym pokoju jest telewizor. Gwarantujemy wypoczynek w wygodnych pokojach z łazienkami.

Miejscowość i region
Opis regionu

Miło nam zaprezentować Państwu Hotel w Kęszycy Leśnej. Ta mała miejscowość położona jest wśród wspaniałej przyrody Pojezierza Lubuskiego pozwalającej na aktywne spędzenie wolnego czasu a także na organizację spotkań, bankietów, szkoleń, konferencji i wesel. Oferujemy wysoki standard, miłą obsługę oraz rodzinną atmosferę. Hotel dysponuje 50 pokojami oraz centrum konferencyjno-szkoleniowym. Hotel otoczony jest lasami i jeziorem co z pewnością umili  Państwu pobyt.

Atrakcje
Życie nocne
Zabytki architektury i sztuki
Sport
Obsługa w językach
Angielskim
Niemieckim
Rosyjskim
Pozostałe
Dostępność komunikacyjna
Obsługa kart płatniczych
Zaplecze konferencyjne
Indywidualne
Sale konferencyjne Centrum konferencyjno-szkoleniowe dysponuje wysokiej klasy wyposażeniem do prezentacji audiowizualnych. Do dyspozycji oddajemy sale konferencyjne na 100,35 i 25 osób.
Atrakcje Do dyspozycji gości jest zespół boisk sportowych, sala bilardowa, siłownia. Jako atrakcję proponujemy wieczorne spotkania przy ruszcie z ogniskiem. Organizujemy zabawy integracyjne w plenerze.
(+) Kliknij tutaj, aby dodać komentarz
Brak komentarzy