Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

W tym miejscu dowiecie się wszystkiego o dostawcy przekładni falowych.

Szerokie użycie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od renomowanych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych

Działająca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, przekładni planetarnych i falowych, a także motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez cenionych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy szczycące się ogromną żywotnością i niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są stosowane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, wyposażenia medycznego czy obrabiarek, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, znacznej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie także rozwiązania od Bodine Electric Company, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH i Sesame Motor Corp.

Siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]