Tabliczki na drzwi – dostępne rodzaje

Dowiedz się więcej o tabliczkach na drzwi na www.poniedzialek.pl/tabliczki-informacyjne-na-drzwi.

W każdym budynku znaleźć można bardzo dużo różnorakich pokoi o mniejszym bądź większym znaczeniu. Ułatwienie w przemieszczaniu się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale też osobom zatrudnionych w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę ogromny. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym cechują się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – gdzie są stosowane?

Właściwe oznakowanie obiektu ma wpływ na przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o sklep, przedszkole, urząd czy biuro – rzetelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia błyskawiczne odszukanie pokoju, który w danym momencie jest przez nas poszukiwana. Tak dzieje się chociażby w szpitalu czy szkole. W przypadku biur, urzędów oraz banków tabliczki na drzwi dadzą możliwość błyskawicznego wyszukania pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas w danej chwili osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy np. w zakładzie pracy ma miejsce odejście pracowników, dane na tabliczce można bez żadnych trudności wymienić. Pozwala to więc oszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba wszak przeznaczać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez żadnych trudności rozdzielić pomieszczenia mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzone zostały z myślą personelu konkretnej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te sale, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można również oznakować punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są obecnie ogromnie popularne. Często na tych tabliczkach oprócz samego napisu znajduje się przekreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz tego znaku jest zatem bardzo przejrzysty. Nie zapominajmy również, iż tabliczki informacyjne wiesza się także na drzwiach wejściowych do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Siedziba:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]