O leczeniu falą uderzeniową

Fala uderzeniowa cena. Zdobądź więcej wiadomości.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca leczyć dolegliwości różnego typu. Kiedy jest stosowana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko używana w rehabilitacji, medycynie sportowej, ortopedii, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Dzisiejsze aparaty do fali uderzeniowej niezwykle precyzyjnie aplikują impulsy, co przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku chorób związanych z narządami ruchu, jak bóle kręgosłupa, ostroga piętowa, bóle nadgarstka czy tzw. łokieć tenisisty. Aparat do fali uderzeniowej może być używany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez rehabilitantów i kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – jak działa?

Dostępne na rynku urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, co pozwala na prowadzenie leczenia u dwóch osób równocześnie. Współczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest skuteczna w 70-80% przypadków.

Siedziba:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]