Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Nie posiadasz wiedzy w tym temacie? Skorzystaj z doradztwa polskiego psychologa UK.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią poczęli emigrować na Wyspy. Na chwilę obecną przez Brexit zjawisko emigracji w zasadzie zanikło, lecz nadal nie brakuje chętnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może tworzyć szereg utrapień, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego udać?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii i związana z tym rozłąka z bliskimi, a także praca na terenie obcego państwa, rodzą mnóstwo komplikacji, którym bardzo ciężko jest podołać. Separacja z rodziną często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach pojawiają się też kłopoty ze znalezieniem etatu czy nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, iż bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do poważnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego rodzaju bardzo trudno jest zapanować samodzielnie. Z tego powodu nie wolno bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy obawiać się, że historie , które opowiedziano podczas sesji będą powierzone osobie postronnej. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać swoich kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresem, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej psycholog.

Siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339