Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Jeśli chcesz kupić słoiki z kranikiem, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają znaczne objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on regularnie wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, lemoniad, kompotów i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]