Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Zobacz, gdzie kupić etykiety na butelki.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego źródła jednym z najchętniej przekazywanych i, rzecz jasna, równie ochoczo przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Niemało ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć butelki na wesele, urodziny lub Sylwestra. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety weselne – podziękuj gościom weselnym

Na weselu alkohole nie tylko są postawione na stołach, ale też przyjęło się, że nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z wódką na koniec przyjęcia. Taki podarunek jest traktowany jako forma wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Jednakże taka butelka z trunkiem wyskokowym może też przerodzić się w fajną pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety weselne, zamieszczając na nich informację o imionach Państwa Młodych, miejscu i dniu wesela bądź słowa podziękowania. Etykiety weselne można kupić w rozmaitych wzorach i kolorystyce, zatem bez trudu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko przy okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź przyjęciu urodzinowym.

Personalizowane etykiety na bimber – dekoruj domowe alkohole

Etykietami z własnym nadrukiem można oznaczać butelki w domowej piwniczce. Jeśli samodzielnie przetwarzasz nalewki, wina bądź soki, a następnie dzielisz się nimi ze znajomymi albo rodziną nawet bez okazji, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę zwykłej butelki. Poza tym flaszki można też oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]