Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Balon na wino znajdziesz na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon na wino – niecodzienny prezent

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nieprzeciętny upominek dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin lub zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to także doskonała ozdoba stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś uraczyć uczestników domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]