Jak działa pasta do mycia rąk?

Potrzebujesz pasty do rąk? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, pracownicy warsztatów samochodowych, kominiarze czy rzemieślnicy – to zaledwie kilka grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, których ciężko pozbyć się ze skóry. Są nimi przede wszystkim wszelkiego typu sadze, oleje, farby, smary, a także, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobligowani do udostępnienie im środków czystości pozwalających na eliminację takich pobrudzeń. Najskuteczniejsza jest w takim przypadku pasta do mycia rąk.

Pasty BHP – jak działają?

Pasta do rąk odróżnia się od innych preparatów czyszczących stosowanych każdego dnia w naszych domach. Z uwagi na fakt, że jest stosowana do czyszczenia niezwykle uporczywych zabrudzeń, musi charakteryzować się dobrymi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju dodają do nich drobinki minerałów lub specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, usuwających zanieczyszczenia z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące stosowane w paście do rąk, jak i substancje, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze więc, żeby pasta zawierała także substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Gdzie są nieodzowne pasty BHP pasta BHP do rąk?

Jak już nadmieniliśmy, pasta BHP do rąk ma zastosowanie głównie w zakładach rzemieślniczych, usługowych i przemysłowych. Rzecz jasna przyda się również w domu – będzie niezastąpiona w trakcie porządków bądź w amatorskim „kąciku” majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po nieduże opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej oszczędne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]