Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Kup kapsułki Lavazza A Modo Mio.

Firm produkujących kawę są setki, jednakże Lavazza wciąż znajduje się w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Nieliczne osoby wiedzą, że historia marki Lavazza zaczęła się pod koniec XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20$ kupił mały sklep, w którym prażono ziarna kawowca i przygotowywano ich autorskie mieszanki. Zdobyły one błyskawicznie serca mieszkańców miasta. Wiek później firma Lavazza w dalszym ciągu zachwyca smakiem swoich kaw, wyznaczając standardy również w zakresie kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i ciekawy aromat

Jednymi z często kupowanych w tej chwili ekspresów na kawę w kapsułkach są te z serii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w naszych domach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą przyrządzanie apetycznej, aromatycznej kawy trwa dosłownie moment. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak używać tylko z kapsułek produkowanych przez tego producenta. Dziś w sprzedaży nabyć można wiele odpowiedników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nierzadko są one tańsze, ale nadal charakteryzują się wysoką jakością.

Kto oferuje zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która też pochodzi z Włoch i zajmuje się sprzedażą kaw w kapsułkach do wielu modnych ekspresów tego typu. Oferuje ona zarówno kawy będące mieszanką robusty z arabiką (Vigoroso Ira czy Padova Cremoso), pyszną kompozycją samej arabiki (Venezia), ale również napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), popularnego włoskiego likieru (Sambuca) czy kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]