derka dla konia,  derki

Ochrona przed zimnem i owadami – derki dla koni

Derki to specjalne okrycie dla konia, które służą do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, a także ochrony przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można dziś nabyć w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym różnią się od siebie?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Końska derka – dobierz dodatkowe akcesoria

Właściwa derka to nie wszystko – ważne są także specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, jak również gwarantują koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wskazany adres zapewnia maksymalną wygodę zakupów.

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]