Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Kliknij tu, aby kupić okiennice shutters.

Projektując aranżację domu, na ogół nie przeznacza się dużo czasu na okna. Zwykle wybiera się szablonowe aranżacje, to znaczy firanki oraz zasłony, które czasem zestawiane są z roletami. Niemniej jednak jest jeszcze jedno zyskujące sobie krąg sympatyków rozwiązanie – okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi szafy – wykorzystanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Najważniejszą cechą shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych ruszają się, dzięki czemu można ustawiać je w różnych pozycjach, w zależności od zachcianek domowników. Produkuje się je z polichlorku winylu (PCV), płyt MDF, jak również z listw drewnianych. Shuttersy montuje się przeważnie na oknach, aczkolwiek tak samo dobrze sprawdzają się na drzwiach garderoby. Okiennice ozdobne shutters to wprawdzie element okna, który w polskich domach spotyka się wciąż okazjonalnie, ale większość z nas z pewnością kina bądź telewizji, gdyż te okiennice są często wykorzystywane na obszarach z cieplejszym klimatem, a więc w krajach śródziemnomorskich oraz USA.

Wewnętrzne okiennice shutters – regulacja ustawienia lameli bez pomocy linek

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko doskonale wyglądają, lecz mają również pożyteczne funkcje. Z ich sprawą można pasywnie regulować użycie padającego światła: w gorące dni powstrzymywać kumulowanie się ciepła we wnętrzach, a zimą – zapobiegać jego ucieczce. Shuttersy świetnie komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi i da się je założyć je na większości ram okiennych. Wykonuje i montuje się je na zamówienie, co skutkuje tym, że są zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli np. żaluzje. Shuttersy jednak przydają wnętrzom niezmiernie gustowny wygląd, dzięki czemu wpływają na podniesienie wartości posesji. Wypada też zaakcentować, iż shuttersy są regulowane bez użycia żyłek, co właściciele psów i kotów oraz rodzice dzieci, które poplątać wystające łańcuszki, uznają z pewnością za dodatkowy plus.

Siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]