Stalowe kontenery na odpady dla różnych gałęzi przemysłu

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu kupisz kontener otwarty.

Nie wszystkie śmieci mogą być wyrzucane do koszy na surowce zmieszane lub wtórne. Dotyczy to w szczególności tych, które są wytwarzane podczas wszelkiego typu prac budowlanych i remontów, a także odrzutów industrialnych. Muszą one zostać przetransportowane do wskazanego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą zutylizowane zgodnie z przepisami o odpadach. W wielu sytuacjach mogą jednak wyniknąć trudności powiązane z gromadzeniem i przewozem śmieci. Żeby ich uniknąć, należy wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na śmieci

Najpopularniejsze kontenery otwarte są przeznaczone do składowania oraz transportu gruzu, opakowań, starych mebli i podobnych odpadów. Poza tym w użyciu są również kontenery uszczelniane, które bardzo dobrze sprawdzają się przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (między innymi tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne spojenia są również konieczne w przypadku kontenerów na śmieci drobne, jak wióry metalowe, trociny czy granulaty. Proces ich załadunku ułatwia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najłatwiejsze w transporcie są oczywiście kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery otwarte – dla których przedsiębiorstw?

Adresatami usług producentów kontenerów na odpady są rozmaite firmy. Pośród nich można znaleźć m.in. brygady sprzątające i zajmujące się opróżnianiem piwnic i strychów, przedsiębiorstwa budowlane, a także wszelkiego rodzaju zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na odpady decydują się firmy oferujące usługi wywozu gruzu oraz odpadów o niestandardowych gabarytach. Odnajmują je one klientom, a po zapełnieniu odwożą do punktu legalnego ich magazynowania lub recyklingu.

Siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]