Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Uzyskaj więcej informacji o automatycznej windykacji należności.

Właściciele firm nieprzerwanie szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas przeznaczany na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla największych przedsiębiorstw

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych firm, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, szczególnie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie mają problemy z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania przelewów dla szkół, podmiotów usługowych oraz pensjonatów

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to praktyczna usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka typów automatycznej obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu obsługuje należności abonamentowe, dlatego doskonale zda egzamin w uczelniach językowych bądź niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się też hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]