Chcesz brać udział w górskich wyprawach? Musisz być dobrze przygotowany!

Nie zwlekaj! Sprawdź świetną ofertę wypraw górskich w rozsądnej cenie.

Lubisz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem, który ceni bezpieczne i solidnie opracowane wyprawy nadzorowane przez profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, które prowadzą na pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, tak firm, jak i osób prywatnych, które kochają dynamiczny wypoczynek i dysponują pewnym doświadczeniem w podobnych wyprawach. Aby uczestniczyć w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia, jak również świetna kondycja fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to oferta dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Wysokim stopniem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o dużej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Czemu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne przeżycia. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie marzeń i sprawdzenie się w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl zatrudnia wykwalifikowanych przewodników i liderów znających na wylot naturę górskiego obszaru, ale również ochoczo dzielących się posiadaną wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni również zmniejszyć potencjalne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Pirin.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]