Kolczyki na sztyftach – dlaczego warto je nosić?

Jeśli chcesz kupić kolczyki na sztyftach, koniecznie wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje zarówno użyty do ich zrobienia metal, projekt i szlachetne kamienie, ale także typ mocowania. W sklepach dostępne są najróżniejsze rodzaje zapięć – między innymi długie bigle lub małe sztyfty. Te ostatnie to najlepszy zakup dla wszystkich Pań, które lubią minimalizm i wygodę, ponieważ niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Bardzo ważna okazuje się także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na wyjątkowe okazje i te, które śmiało możemy nosić do pracy.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się często naprawdę eleganckie, a jednocześnie nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem będą z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione niewielkimi, ozdobnymi kamieniami – topazem czy bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, ale eleganckich strojów – ich wkomponowanie ułatwiają małe rozmiary oraz minimalistyczny projekt.

Zwykłe kolczyki na sztyftach

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane również do codziennych strojów. Do pracy warto założyć przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – wyglądają niemal równie dobrze, co prawdziwe, ale ich możliwe zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Syntetyczne kamienie, które szczególnie dobrze komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem też dobrze postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną główką.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]