Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Tu uzyskasz więcej informacji o srebrna biżuteria sklep internetowy.

Jest z nami od wieków i pomimo dostępności wielu nowatorskich wzorów, w istocie niewiele się zmieniła. Biżuteria wciąż odgrywa identyczną rolę – jest pewnego typu dekoracją człowieka, a także pozwala na oddanie swojego ja. Nic więc zaskakującego, że biżuterię tak samo często zakładają panie i panowie, maluchy oraz dorośli, ludzie z najróżniejszych klas społecznych. Bez względu na to, które projekty lubimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak często wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej kilka dziesięcioleci?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Głównym plusem srebrnej biżuterii jest na pewno fakt, iż jej stosowanie daje szansę uniknąć wielu schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie wolno nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niskimi cenami.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma sporo czasu, ale należy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją porysować lub zmatowieć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie z denaturatem lub amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – unikniemy tak zarysowań.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]