Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Szukasz kolczyków srebrnych? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej nabywanych przez Polki dodatków. Pasują na każdą okazję – bardzo uroczystą i w luźniejszym stylu. Przekonajmy się dlaczego są tak popularne, a także gdzie możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych formach. Najpopularniejsze są lekkie wkręty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, a jednocześnie stylowe. Równie często poszukiwane są długie kolczyki, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Mogą być ozdobione kosztownymi kryształkami albo całkowicie gładkie. Elementy wykonane ze srebra nie wywołują uczuleń skóry, co często dzieje się w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Najbardziej gustowne kolczyki wykonano techniką matowienia, więc wybierając je popatrzmy na numer próby oraz metodę ich wykonania.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki ciągle prezentowały się perfekcyjnie, należy skrupulatnie je czyścić i na bieżąco eliminować wszelkie zanieczyszczenia. Powinno się odkurzać je co jakiś czas suchą gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne specyfiki pielęgnujące, a nieużywane kolczyki trzymać w przeznaczonych do tego szkatułkach. Nie wykorzystujmy natomiast anachronicznych sposobów czyszczenia, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu środki mocno naruszają elastyczną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które gwarantują ekspresowe doręczenie i kuszące wyprzedaże. Poza tym zakupy online to nieprawdopodobna wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.