Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Sklep jubilerski Kraków - tu zakupy na pewno będą udane!

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zreformowaliśmy również nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Teraz bardzo chętnie korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I chociaż w sieci można odnaleźć niemal wszystko, nadal wiele produktów opłaca się kupować w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Zakup złotej broszki, łańcuszka czy pierścionka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Zatem, by być pewnym, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy pragniemy kupić obrączki ślubne bądź pierścionek, mamy okazję przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli z kolei zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt ciasny albo za luźny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego rozmiaru albo zrobi nowy. Kolejną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej wskazówki złotnika. Pokaże on aktualne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, pomoże nam dobrać odpowiedni kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz daje się z okazji urodzin, chrztu czy ślubu.

Sklep jubilerski – renowacja uszkodzonej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł, ale także pełnią pomocnicze usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się naszyjnik, jubiler błyskawicznie i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Zmieni również obwód pierścionka, gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy rozmiar palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na wisiorku czy pierścionku gratulacje, podziękowania, datę czy też inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeżeli chcemy obdarować kogoś unikalnym upominkiem, ewentualnie mamy swój pomysł na wisiorek czy też sygnet, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w mieszkaniu mamy zbędną czy też uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]