Czy warto zapisać się na kurs rysunku?

Wakacyjny kurs rysunku Kraków - tutaj sprawdzisz aktualną ofertę.

Kochasz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach pragnących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika lub malarstwo. Na kursy tego typu zapisują się również osoby zainteresowane digital designem, projektowaniem wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałym pomysłem na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]