Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Skieruj się tu jeśli interesuje Cię digital painting kurs.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana między innymi w branży filmowej, reklamowej i sektorze gier komputerowych. Pragniesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętności, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć bajkowe postaci, jak również edytować grafikę w programach graficznych. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak stosować warstwy i maski, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową poradą, wykonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, animacją, grami komputerowymi i reklamą.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]