Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Zainteresowany Blender 3D kurs? Skieruj się tutaj.

Świat rysunku cały czas się przekształca i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne metody preferując kreowanie swoich prac tylko w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko wolność wykonywania grafik 2D, ale też modelowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się już znacznymi kosztami – można po prostu pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który równocześnie jest zupełnie bezpłatny.

Nauka funkcji Blender 3D we własnym zakresie może być frustrująca

Korzystanie z dowolnej aplikacji można opanować na własną rękę, aczkolwiek proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nieraz jest nadzwyczaj irytujący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niesłychanie pomocne dla tych, którzy dopiero poznają program Blender 3D. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy nakładanie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeśli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie instruktora. Nauczyciel na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez kursanta zwracając uwagę na elementy, które wymagają poprawy oraz proponując ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, by odbywał się on w jak najmniej licznych grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów a także amatorów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością pożądaną i docenianą szczególnie w świecie gier wideo, filmu i projektowania. Opanowanie oprogramowania Blender 3D rozszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne dzieła, które potem można śmiało dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich kursów to po prostu pasjonaci 3D oraz artyści, którzy pragną poszerzyć swoje obecne umiejętności bądź odkryć nowe drogi ekspresji.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]