Wynajem szalunków – dla kogo jest to rozwiązanie?

Wynajem szalunków - ta niezwykła oferta Cię usatysfakcjonuje.

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej wykorzystywanych na budowach technik. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, w którą wylewany jest cement – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są ze sklejki, jednak spotyka się także wersje wykonane z metalu, a niekiedy również plastiku. Pozostałymi potrzebnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają osiągnięcie wymaganych efektów. Niestety z uwagi na duże koszty nie zawsze ekipy remontowe mają swoje szalunki. Kiedy będą potrzebne, mogą wszak zwyczajnie je wynająć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to dziś bardzo często wybierana usługa.

W jakich przypadkach wybrać wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków okaże się trafionym rozwiązaniem dla firm często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, ponieważ jak przed momentem wspomnieliśmy, będą one do tego niezbędne. Jeżeli zaś budowanie fundamentów nie jest główną działalnością danej firmy, warto rozważyć zalety, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim z powodów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy do roku okaże się bardziej opłacalne niż ich zakup. Warto wspomnieć także o funkcjonalności, gdyż trzymanie rzadko używanych szalunków może generować duże koszty.

O czym wiedzieć przy wyborze wynajmu szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie zastanowić się nad tym, która firma nam je dostarczy. Jak ją znaleźć? Najlepiej wybrać ofertę firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlano-remontowych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, że szalunki okażą się solidne oraz funkcjonalne. Naprawdę ważna będzie też obsługa kontrahenta – w sytuacji, gdy zbliża się czas rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości warto z kolei skorzystać z sieci i sprawdzić, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa piszą wcześniejsi kontrahenci.

Siedziba:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]