Aktualizacja CMS i wtyczek – o usłudze opieki technicznej WordPress

W tym miejscu odnajdziesz pełną ofertę opieki nad stroną www.

WordPress, stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się jednym z powszechnie stosowanych CMS-ów. Z uwagi na to, iż jest szybki i bez problemów można opanować podstawy posługiwania się nim, używa się go aktualnie do tworzenia sklepów internetowych i wymyślnych stron. Jednak ten system zarządzania treścią może być źródłem niemiłych niespodzianek, w związku z tym istotną i konieczną usługą staje się aktualizacja WordPressa.

Czemu należy polecić aktualizowanie WordPressa znawcy?

Posiadanie strony internetowej na obowiązującej wersji oprogramowania jest z pewnością podstawą jej bezpieczeństwa. Często jednakże podmioty po uruchomieniu strony zaniedbują okresową instalację najnowszych edycji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co narażają witrynę na ataki cyberprzestępców czy zainfekowanie przez wirusymalware. Co więcej, mimo że WordPress jest nadzwyczaj nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować nieprzewidzianymi trudnościami z należytym funkcjonowaniem sklepu lub strony. Stąd też wymagane jest, aby działanie to wykonał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie wydziału informatycznego, zaleca się zlecić opiekę nad stroną niezależnemu rzeczoznawcy.

Do kogo adresowana jest pomoc w zakresie opieki technicznej nad stroną?

Oferta opieki nad stroną www to usługa adresowana w głównej mierze do użytkowników biznesowych, zarówno większych jak i niewielkich podmiotów, którym zależy na poprawnym oraz ciągłym działaniu ich strony, a także ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest również blogerom oraz freelancerom posiadającym prywatne strony. W podstawowym pakiecie oferty znajduje się likwidowanie skutków infekcji, przeprowadzenie aktualizacji WordPressa oraz wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie wyższych pakietów dostępne są także rozmaitego typu monitoringi (m.in. logowań użytkowników, zmian wtyczek oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]