parking długoterminowy balice

Auto w dobrych rękach podczas wakacji – parking długoterminowy przy lotnisku

Wyjeżdżasz na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking w pobliżu portu lotniczego – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących pojazdów pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie miejskim lub pociągu.

Czemu warto korzystać z jego oferty parkingu długoterminowego?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy także bezpłatny przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online bądź telefonicznie – ekspresowo i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem bankowym. Innym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]