Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Tutaj uzyskasz dalsze informacje o usługach architekta Kraków.

Biuro projektowe oferuje szeroki wachlarz usług – spełnia fantazje osób, które chcą osiedlić się w komfortowym i ustawnym domku, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt może opracować kompleksowy projekt obiektu, a później aktywnie doglądać rozwój robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować renowację domu albo zaproponować aranżację już istniejących domów.

W czym pomoże Ci rzetelne biuro projektów?

Szukasz oryginalnych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych budynków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a jednocześnie ergonomiczny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z najświeższymi nurtami w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi biura, pensjonaty, obiekty rekreacyjne i żłobki. Układ przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro projektowe może też przygotować plan praktycznych i obszernych garderób, które pozwolą na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]