Catering kanapkowy – zamów go, gdy nie masz czasu na organizację przyjęcia

Skieruj się tu, żeby zlecić catering kanapkowy.

Urządzenie nawet dużej imprezy nie jest trudnością, gdy posiadamy pod dostatkiem wolnego czasu na zakupy niezbędnych produktów oraz późniejsze samodzielne preparacja z nich smakowitych przysmaków dla zaproszonych uczestników zabawy. Co prawda nie każdy ma taką możliwość, ale nie oznacza to też, iż trzeba porzucić zamiar uczczenia istotnej rocznicy. W takiej sytuacji zalecamy zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Potrawy, które spożyjesz bez konieczności użycia talerza

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to oferta skierowana głównie do klientów biznesowych, jednakże korzystają z niej dość często także osoby prywatne i różnorodne instytucje urządzające eleganckie bankiety. Polega ona na zaopatrzenie uroczystości w dania z gatunku finger food, to znaczy nieduże przekąski, które da się spożyć na stojąco i nie korzystając ze sztućców. Perfekcyjny finger food nie wymaga nawet zastosowania talerza – to zakąska na “jeden kęs”. Finger food to najczęściej koreczki, sandwicze czy też tartoletki warzywne oraz owocowe. Ten typ cateringu wyśmienicie sprawdza się na eventach, gdzie organizatorom zależy na poznaniu się wszystkich zaproszonych gości. Umożliwia on prowadzenie długich rozmów i jednocześnie nie ogranicza kontaktu wyłącznie do osób siedzących przy wspólnym stole.

Catering finger food – znakomita opcja dla imprez organizowanych w małych wnętrzach

Zamówienie przyszykowania cateringu kanapkowego zewnętrznej firmie ma wiele atutów, które dostrzegą zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Po pierwsze, dzięki niemu rozwiązuje się problem związany z rozmieszczeniem stołów oraz stresu z planowaniem usadzenia uczestników uroczystości. Chłodne i ciepłe napoje oraz potrawy leżą na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Jest to nadzwyczaj wygodne zwłaszcza w mniejszych salach, gdzie ustawienie właściwej liczby stołów byłoby problematyczne. Catering finger food w okamgnieniu sprawia także, iż bankiet ma mniej formalną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Wypada zaakcentować, iż menu z poręcznych przekąsek jest na ogół tańsze aniżeli eleganckie kolacje, a dodatkowo daje większą możliwość dopasowania ich do gustów żywieniowych gości imprezy. Co istotne, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do kuchni, a to nieraz stanowiło poważną komplikację przy urządzaniu imprez firmowych.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]