catering z dowozem

Catering z dowozem – usługa, która ułatwi organizację rozmaitych wydarzeń

Kiedy planujesz ważne wydarzenie biznesowe lub prywatne, na które zapraszasz dużą liczbę uczestników, zazwyczaj nie dasz rady samodzielnie zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując małe przekąski oraz soki w supermarkecie – ważne eventy przeważnie potrzebują stosownej oprawy też w kwestii posiłków. Zatem nie przystoi położyć na stolikach uczestników zwykłych herbatników i wody mineralnej. W takich przypadkach dobrym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Catering dla firm lub okolicznościowy – oferta usług doświadczonych catererów

Profesjonalne firmy oferujące usługi cateringowe zwykle świadczą parę jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na urodziny, chrzty czy wesela. Oferty te są odpowiednio dobrane do wymogów konkretnych eventów, dlatego zazwyczaj różnią sięmiędzy sobą m.in kosztem i wykazem potraw proponowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringu warto pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą jasno komunikować swoje oczekiwania, ale jednocześnie być też otwartym na jego rady. Przecież dla caterera obsługa imprez różnego rodzaju to codzienność, a doświadczenie nabyte w tej branży sprawia, iż może on znaleźć rozwiązania, które przypadną do gustu ogółu naszych gości.

Czy warto korzystać z usług cateringowych?

Organizacja dań choćby dla niewielkiej liczby gości może być trudnym zadaniem, zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to samemu. Zamówienie usługi cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na organizację pozostałych kluczowych aspektów eventu. Daje to też możliwość uraczenia uczestników fenomenalnymi potrawami przygotowanymi przez profesjonalnych kucharzy. Należy przy tym podkreślić, iż istotnym przymiotem potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale także ich prezentacja. Dodatkowo podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają również własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]