Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Zajrzyj tutaj, aby zamówić organizację przyjęć.

Kiedy ktoś wspomina o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przybywa dziesiątki bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to również „18-tki”, chrzty czy komunie. Kiedy spis zaproszonych gości jest bardzo długi, przeważnie nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – jak dobrać salę?

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak m.in. urodziny lub osiemnastka, w której będą brać udział w większości dorośli, uczestnikom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, gdzie spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast przyjęcia, w których znaczną część gości stanowią kilkulatki, a więc komunie lub ceremonie chrztu, warto wyprawić w miejscu, które prócz wynajęcia sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się zbyt szybko zabawą i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy podawane zaproszonym również wypada dostosować do okazji. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zadba o wyśmienite menu, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w stylowych salach i w plenerze

Wyszukanie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, jest dość proste, jednak niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w nieomal dworskim stylu urządzane są tu chrzciny, komunie oraz – oczywiście – wesela, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można ugościć ogółem do 130 osób. Z kolei gdy impreza ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się aż 300 gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia menu, przez rozłożenie oraz dekorację stołów, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i kucharzy.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]