Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Jesteś zainteresowany ofertą parkingu Kraków Balice? Zajrzyj na https://pandaparking.pl, żeby zdobyć więcej informacji.

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, ale to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem można pozostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często oferują też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]