Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Aranżacja wnętrz Kraków - więcej informacji o tej usłudze odnajdziesz tu.

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma duże oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy więc zadbać o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je idealnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały zrealizowane, zwykle niezbędny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia także pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]