Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Szukasz aktualnej oferty sali weselnej w Małopolsce? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na https://tinyurl.com/yj69kr74.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina narzeczonych oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla dużej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nią się pojawi, jest wybranie najlepszego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten niezwykły dzień w najlepszych warunkach.

Sala na wesele – jakie czynniki należy uwzględnić?

Wybierając miejsce na wesele narzeczeni musi rozważyć kilka dość istotnych czynników. W pierwszej kolejności musi znać ilość zaproszonych znajomych i krewnych, by być pewnym, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od kościoła położona jest sala weselna i czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeśli na ślub poproszeni są bliscy i przyjaciele z odległych krańców Polski, warto szukać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata baza hotelowa. Kolejną kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, innymi słowy ułożenie menu, załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i udekorowanie sali . Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze całościowej organizacji zabawy weselnej.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie z niesamowitą oprawą

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolic, mogą wyprawić zabawę weselną w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się niesamowitą oprawą. Pałac ma cztery sale gotowe podjąć 130 gości. Wesele można urządzić również w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez problemu nawet 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, że umiejscowiony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Podróż gości z kościoła do sali weselnej nie trwa więc dłużej aniżeli pół godziny.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]