Panoramy sferyczne i wirtualne spacery zleć fotografowi Google

Na www.fotografsv.pl możesz uzyskać poradę fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zamawia opracowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przyciągnie wielu nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był najwyższej jakości, wskazane jest wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, jak również wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. Nie jest to fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google, a więc charakteryzuje się profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, by uzyskać certyfikat jest obowiązany zamieścić przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto wybrać rekomendowanego fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością zdoła wykonać wirtualne spacery Google Street View i rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie narażamy się na nieudany czy niepoprawnie zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również wytyczne dotyczące przygotowania takich zdjęć i samo zamówienie wypełni sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego usług i może to być początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nieraz dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w trakcie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym atutem.

Jak znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po wybraniu miejscowości otrzymamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo reklamować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, że dysponuje on stosownymi umiejętnościami i jest specjalistą w zakresie tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]