Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Wszystko o parkingi Kraków lotnisko.

Największe plusy podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu wyprawy zyskały olbrzymią popularność, to sposobność przybycia nawet w najbardziej odległe miejsca naszego globu, komfort i szybkość. Wyjazd, którego elementem jest lot samolotem, łączy się jednak z pewnymi niedogodnościami, z których największą jest bezsprzecznie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu musi wszak przejechać setki kilometrów. Tak długą drogę najwygodniej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne kwestie połączone z przyjazdem na lotnisko własnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Parking przy lotnisku w Krakowie – leć bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swoją podróż tak, aby do lotniska dotrzeć prywatnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę pojazdu, więc w trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego martwić. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a kolejną asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji przez internet, dlatego nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca do postawienia samochodu. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest wyjątkowo ważne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego pracowników

Jeśli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony w okolicy lotnisku możemy liczyć również na kilka udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest oczywiście możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Oprócz tego klienci mogą liczyć na pomoc pracowników parkingu w wielu przypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora bądź spadek ciśnienia w oponach.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]