Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Catering dla firm - więcej o tej usłudze.

Konferencja, warsztaty bądź ważne rozmowy biznesowe – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo niechybnie kiedyś stanie przed potrzebą zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z wieloma zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów i posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli na urządzanym spotkaniu ma pojawić się masę osób, wypada skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Catering dla firm – na czym polega ta usługa?

Szkolenia i konferencje biznesowe to wydarzenia trwające z reguły po 8-10 godzin, w szeregu przypadków nawet przez kilka kolejnych dni. Ich uczestnicy otrzymują szczegółowy grafik wykładów, między którymi przewidziane są na ogół dwie niedługie przerwy, w czasie których niemożliwe jest zjedzenie pełnego obiadu w pobliskiej restauracji. Stąd tak ważne jest zagwarantowanie gościom niewielkich przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować podczas przerwy, a jeśli organizator pozwoli, również wziąć na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z małym poczęstunkiem, które można skonsumować bez ryzyka ubrudzenia dłoni czy odzieży. Usługa cateringu firmowego obejmuje również użyczenie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Dlaczego warto wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są bardzo potrzebne, dają wszak uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Oprócz tego jest to też sposobność nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i przeanalizowania w swobodnej atmosferze spraw poruszanych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać na korytarzach biurowców, w żadnym razie nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów czy płatnych kursów nie mogą przecież pić z papierowych pojemniczków, spożywając zakupione po drodze w piekarni lub własnoręcznie przyszykowane kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc wagę spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał też o dobrym samopoczuciu partycypantów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]