Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Na seo4.net zamówisz pozycjonowanie stron Kraków.

Powszechność internetu oraz łatwość wykorzystania go w celu wyszukania potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie teraz wybić się w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony firmowej nie zagwarantuje, iż nowi klienci do nas trafią – ważna jest wszak widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo niedużych przedsiębiorstw, świadczących usługi wyłącznie w określonym województwie albo wręcz w jednym mieście, na przykład w Krakowie bądź w Białymstoku, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla małych firm

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych lub usług korzystają zwykle z fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę danej miejscowości, przykładowo “depilacja brwi kraków”, “restauracja bliskowschodnia kraków” albo “sklep z odzieżą XXL kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na zademonstrowanie swoich usług ewentualnym odbiorcom, przebywającym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO ukierunkowane są na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi przez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania oraz tworzenia stron www od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu gruntownie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i w ten sposób dotrzeć do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie uzupełnienie contentu, pozyskiwanie linków oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a klient może monitorować codziennie rezultaty pozycjonowania korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]