Pozycjonowanie – szansa na lepszą pozycję w wyszukiwarce

Zleć pozycjonowanie stron www.

Pozycjonowanie to szereg czynności dążących do poprawienia obecności stron w bezpłatnych (czyli w organicznych wynikach prezentowanych w wyszukiwarce. Im wyżej strona wyświetla się w wynikach wyszukiwania, tym więcej zgromadzi odwiedzających witrynę, co ostatecznie daje możliwość zwiększenia ilości transakcji firmy. Dodatkową zaletą tego działania jest wzmocnienie rozpoznawalności brandu, produktu bądź usługi.

Google wartościuje każdą witrynę internetową pod kątem plus minus dwustu różnorodnych faktorów. Wynik tej ewaluacji wpływa na to, na której pozycji strona albo jej podstrona pojawi się w wynikach wyszukiwania na konkretną frazę. Za istotne czynniki rankingowe zawodowcy ds. SEO uważają między innymi linkowanie (zewnętrzne oraz wewnętrzne), jakość treści, a także prędkość ładowania.

Wpisując w wyszukiwarkę Google jakiekolwiek słowo, użytkownikowi ukazuje się lista stron, których zawartość została uznana za najbardziej pasującą do wpisanego zapytania. Które strony wyświetlają się w rezultatach wyszukiwania wyżej niż inne? Najczęściej te, których treść jest niepowielona z innych witryn oraz starannie nasycona trafnymi frazami kluczowymi. Na pozycje wpływ ma także właściwie zoptymalizowany kod HTML, szybkość wczytywania się strony (nie tylko w wersji na urządzeniach przenośnych, lecz i desktopowej), a także liczba portali www zamieszczających linki do naszej strony.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych – powierz to fachowcom z firmy SEO

Google systematycznie modyfikuje algorytm, w związku z tym warto zlecić optymalizację i pozycjonowanie sklepów oraz stron www specjalistom. Słusznym wyborem będzie agencja SEO mająca długoletnią praktykę w takich działaniach. W takich firmach pracuje wielu ekspertów nie tylko od SEO, lecz także tworzenia stron czy kreatywnego pisania. Powierzając pozycjonowanie agencji zewnętrznej zaoszczędzone czas i środki można przeznaczyć na inne akcje marketingowe, które także podniosą przychód firmy.

Założyłeś firmę? Pozycjonowanie jest teraz koniecznością!

Pozycjonowanie to głównie oferta skierowana do zarządców stron www, które służą do prezentacji i sprzedaży usług bądź wyrobów przedsiębiorstwa. Prowadząc jakąkolwiek działalność nieroztropnie jest w XXI w. nie posiadać strony firmowej albo ją utworzyć, natomiast nie dbać o jej pozycjonowanie. Biznesowi rywale nie ustają w walce o dotarcie do nowych klientów. Według szacunków aż 97% klientów szuka online informacji o lokalnych usługach, co jasno wskazuje do jak obszernej grupy odbiorców można tą metodą dotrzeć. A wyświetlenie się adresu strony czy sklepu w Top10 wyników wyszukiwania w przeglądarce niesamowicie zwiększa szansę, że konsument zdecyduje się na naszą ofertę.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]