Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Więcej o cateringu weselnym w Krakowie - zajrzyj w to miejsce.

Imprezy okolicznościowe, które są na ogół istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo śluby, komunie lub chrzciny, od dawna przestały być organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Teraz są to wydarzenia, na które sprasza się nieraz nawet i sto osób. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę ułożyć jadłospisu, a potem naszykować i podać posiłki uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy świętowanie przewidziane jest na kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wynikł ogromny popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Czy warto zamówić catering na wesele?

Planowanie imprezy weselnej to silny stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na układanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, wybór dekoracji sali czy poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba zagwarantowania wystarczającej ilości napojów oraz zakąsek serwowanych w trakcie zabawy, a co istotne – przygotowanie gorących dań, które urzekną gości i zgromadzą ich przy stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym musi mieć właściwą oprawę. Goście przecież liczą na to, że stoliki będą poprawnie nakryte i pięknie udekorowane, potrawy będą wyborne i ładnie ułożone na talerzach, a także że kelnerzy profesjonalnie będzie serwować gościom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych kucharzy, kelnerów oraz managerów, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych urządzanych w plenerze.

Catering na wesela – potrawy pasujące do charakteru przyjęcia

Przyjęcia weselne kierują się swoimi normami, nie tylko w kwestii aktywności dla gości, lecz również i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają przygotowane uprzednio menu oferowanych dań głównych, deserów oraz trunków odpowiadających konwencji wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy ewentualnie pozyskać tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Zamawiający ma zatem możliwość osobiście przygotować menu z proponowanych dań. Trzeba jednak zaakcentować, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie klienta decydują się na przyrządzenie unikalnych zestawów potraw.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]