Profesjonalna opieka nad grobami

Zajrzyj tu i dowiedz się, komu zlecić opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze grobów zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze jednak znajdujemy czas, by się nimi zaopiekować – także, kiedy groby położone są w tym samym miejscu, gdzie mieszkamy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że groby muszą pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Popularność opieki nad grobami – czemu tak popularna?

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo spotkać także ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, takie jak zakładanie ławek albo pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Stawki, jakie musimy zapłacić specjalistom opiekującym się nagrobkami naszych krewnych są bardzo różne. Zależą w szczególności od zakresu usług – kiedy wybieramy jedynie jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem około 400 złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty uzależnione są również od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]