Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

Zleć projektowanie stron internetowych Kraków.

Wygoda stron internetowych bierze się przede wszystkim z ich projektów. Tworząc witryny www musimy nie tylko pamiętać o walorach estetycznych, ale także przyzwyczajeniach klientów – jeżeli nawigacja po stronie będzie dla nich źródłem problemów, szybko wejdą na drugą stronę lub wybiorą usługi konkurencji. Żeby zatem strona przyniosła nam spodziewane korzyści, warto zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak więc wygląda profesjonalnie stworzona witryna? Jak zadbać, by użytkownicy nie wyłączyli jej za prędko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Centralną regułą, jaką powinniśmy sugerować się projektując witryny internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych elementów serwisu – ściągną wtedy wzrok internauty i skłonią go do kliknięcia. Najłatwiej osiągnąć to możemy dzięki użyciu zdecydowanych odcieni, pamiętając oczywiście o tym, żeby tony równoważyły się na stronie. Istotna jest również to, żeby najważniejsze elementy strony osadzić na linii, po której porusza się wzrok użytkownika – to wynika z rozwiązań od lat obowiązujących w internecie.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo się domyślić, stworzenie dobrej witryny internetowej nie będzie łatwe. W razie strony firmowej złym pomysłem będzie zatem samodzielne jej przygotowanie. By zyskać pewność, że witryna będzie przynosić zyski, należy powierzyć to specjalistom – najlepiej agencji doświadczonej zarówno w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]