Przygotowujesz imprezę na 18 urodziny? Zdecyduj się na wynajęcie sali

Szukasz więcej informacji o lokalu na 18? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na https://tinyurl.com/yxmlrzp9.

Zwykle w przypadku niektórych rocznic, urodzin bądź imienin nie planujemy imprez ze znajomymi i rodziną, uznając, iż nie jest to niezbędne. Jednakże zdarzają się takie ważne życiowe momenty, których odpowiednie celebrowanie jest niejako obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezapelacyjnie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – urządź wielką imprezę

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat następuje dużo zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła nabywać i pić napoje alkoholowe, brać udział w wyborach, może pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych czy założyć biznes. Ale zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak poważnych kwestiach – dla młodych najistotniejsza jest możliwość wyprawienia niepowtarzalnej imprezy z kolegami. Alternatywą bywa w zasadzie kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się szczególnie wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie. Wobec tego lepszą drogą jest zarezerwowanie sali na osiemnastkę. Na ogół kilku znajomych postanawia wyprawić wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia dość pojemnego lokalu, ale w tym samym czasie pozwala na ograniczenie jednostkowych kosztów. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących przestronną salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na salach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni wyśmienite przekąski imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę na świeżym powietrzu? Znajdź salę urodzinową z możliwością skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można rozłożyć w nim spory namiot i wyprawić spotkanie z grillem.

O co jeszcze powinieneś zadbać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Każdy ma świadomość, że zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie nie stronią od napojów wyskokowych. Zalecamy z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, aby osoby niepełnoletnie, a przecież może ich być wiele pośród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Szałowy wystrój sali także jest ogromnie ważny, by uczestnicy do głębi oddali się atmosferze zabawy. Warto zatem postawić na salę na urodziny, która zatroszczy się o udekorowanie ścian według wskazówek solenizanta, a także optymalnie rozlokuje stoliki z posiłkami oraz napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na imprezie urodzinowej znakomicie sprawdzi się menu typu finger food, składające się z małych przekąskach “jeden gryz”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dobierze kartę dań nie tylko do charakteru przyjęcia, ale też do potrzeb oraz zasobności portfela klienta.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]