Serwis Apple – wymiana szybki i baterii od ręki

Tutaj dowiesz się, kto oferuje wymianę baterii iPhone w Warszawie.

Smartfony, laptopy i tablety stały się nierozerwalnym elementem naszego życia prywatnego oraz zawodowego, skutkiem tego kupując te akcesoria zwykle staramy się wybrać te najbardziej niezawodne. Taką sławą szczycą się od dawna urządzenia marki Apple, które mimo swojej bardzo dużej ceny w zestawieniu z produktami innych firm, z każdym rokiem pozyskują sobie setki tysięcy kolejnych klientów. Niemniej jednak nawet sprzęt najwyższej klasy może się zepsuć albo przestać poprawnie działać wskutek nieostrożnego używania. Ale nie oznacza to, iż ot tak trzeba zamienić go na nowy – warto bowiem oddać go do serwisu Apple.

Wymiana baterii i szybki i inne usługi wykonywane przez Serwis iPhone Warszawa

Ci, którzy korzystali z produktów Apple wiedzą, że sprzęt ten funkcjonują sprawnie przez lata, lecz nawet one nie oprą się zniszczeniom, które wynikają z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa dzień w dzień otrzymuje zlecenia na wymianę szybki tylnej albo przedniej, zbitych na skutek upadku urządzenia z dużej wysokości, wymianę baterii, która z czasem nie trzyma pojemności czy wymianę innych drobnych elementów jak niedziałający przycisk głośności lub popsuty układ U2. Nasi fachowcy pomogą także w przypadku zamoczenia telefonu iPhone czy konieczności odzyskania z niego straconych danych.

Serwis Apple Warszawa – smartfon możesz dostarczyć do naprawy za pośrednictwem kuriera

Póki smartfon posiada ważną gwarancję wiele napraw bez przeszkód wykonamy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Przeszkody pojawiają się po wyczerpaniu gwarancji, bowiem likwidacja nawet małych usterek w serwisie Apple może wygenerować dość wysokie wydatki, na które nie każdego stać. Na szczęście na obszarze naszego kraju, głównie w większych miastach jak Warszawa, pracują serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których technicy z wieloletnim doświadczeniem nawet w 30 minut potrafią wykonać naprawę telefonów tej marki nowej i starej generacji, zakupionych w okresie przeszłych 10 lat, jak przykładowo: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus i 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS i XS MAX, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 czy iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeśli w mieście twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple i nie możesz dostarczyć telefonu do punktu osobiście, szukaj usługodawców, którzy przyjmują zlecenia naprawy iPhone’ów wysłanych kurierem. Takim punktem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Siedziba:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555