Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Zamów serwis okien.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są narażone na wszelkiego rodzaju wykrzywienia i zniszczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie oddziałują także warunki atmosferyczne – wahania temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy wezwać serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może również zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]