BALMA – polski producent nowoczesnych mebli biurowych

Chcesz kupić nowoczesne meble biurowe? Skieruj się na ten adres.

Od wielu lat nie ma już prawa bytu przeświadczenie, iż jedynym zadaniem mebli biurowych jest ich użyteczność. W dzisiejszych czasach planując biuro czy to w przestrzeni firmowej czy w prywatnym home office kierujemy się tym, żeby meble jakie w nim postawimy charakteryzowały się także ergonomią i miłym dla oka wzornictwem. Meble spełniające wszystkie wymienione wyżej cechy znajdują się w ofercie Fabryki Mebli BALMA S.A. z Poznania, która od lat 80-tych XX w. produkuje najwyższej jakości meble biurowe dla polskich jak i zagranicznych klientów.

Rola nowoczesnych mebli biurowych

Czym wyróżniają się nowoczesne meble biurowe? To w pierwszej kolejności meble, które odpowiadają na wszelkie potrzeby użytkownika. Pozwalają one na świetną organizację zadań stając się częścią funkcjonalnego środowiska pracy. Jednocześnie charakteryzuje je najwyższa jakość, dzięki której nie ulegają zniszczeniu przez wiele lat również przy ich niesłychanie intensywnej eksploatacji. Taki poziom wytrzymałości mebli możliwy jest wyłącznie przy zachowaniu przez producenta najwyższych standardów procesu produkcji, w tym w zastosowaniu najlepszych surowców, choć nie małą rolę odgrywa tu drobiazgowo przemyślany design każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych łączą w sobie walory estetyczne z funkcjonalnością. W końcu mebel będący najważniejszą częścią komfortowej przestrzeni biurowej musi mieć opcję dostosowania go do odmiennych stylów pracy użytkowników, lecz nie może jednocześnie zakłócać stylistyki otoczenia. W biurze codziennie spędza się minimum 8 godzin, a im większa swobodę odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym większa jest wydajność jego pracy. Oprócz tego, wygląd biura jest pośrednio wizytówką firmy, która wiele może o niej powiedzieć przyszłemu partnerowi na długo przed podjęciem decyzji o kooperacji.

Polski producent mebli biurowych – nie tylko biurka, regały i stoły

Fabryka mebli BALMA S.A. z Poznania w swoim portfolio produktów ma zasadniczo wszystko co nieodzowne do urządzenia biura. Oprócz standardowego wyposażenia jak stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem, regały i biurka, u tego producenta mebli biurowych kupić można także taborety bądź hokery z tapicerowanymi siedziskami, lady recepcyjne, ścianki i parawany dzielące przestrzeń pracy na indywidualne stanowiska, a nawet kwietniki wpisujące się w biurową stylistykę. Znaczącą częścią oferty BALMA S.A. są praktyczne stoły i biurka z opcją regulacji wysokości blatu. Przy takim blacie użytkownik szybko może zmienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, a w rezultacie zminimalizować ryzyko przewlekłego ból w dolnym odcinku pleców.

Siedziba:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]